Kurumsal

Merkezi İstanbul'da, üretim yeri Yalova'da bulunan firmamız, tasarruf bilinciyle,gerekliliği çok büyük önem arz eden yalıtım sektörüne yönelik çalışmalar yapmış ve "ThermoCoat Ekolojik Yalıtım Sıvası" nı geliştirerek 2006 yılında üretimine başlamıştır. Titizlikle sürdürülen AR-GE çalışmalarımız sayesinde ürünlerimizin kalitesi ve çeşitliliği günden güne artmıştır ve artmaya devam etmektedir.

Sıva formunda olan ThermoCoat ürünleri ISI-SU-SES yalıtımlarını yapma, dış cephelerde aranan yangın yönetmeliğine uygun A1 sınıfı yanmazlık ve binalara nefes aldırma özelliğine sahiptir. TSE ( ts-en-998-1), ISO 9001:2008 belgelerine ve CE beyanına sahip olan firmamız, küresel ısınma ile savaşan dünyamıza "Thermocoat Ekolojik Yalıtım Sıvası" ile çevreci bir ürün kazandırmış olmanın ve ülkemiz madenlerini değerlendirerek kullanmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Her geçen gün büyümekte olan firmamız, bünyesinde bulunan teknik ve idari kadro ile yalıtım sektöründeki yurtiçi ve yurtdışı pazar payını doğal yalıtım ürünleri ile arttırma hedefinde başarıyla ilerlemektedir. Bu hedefe doğru ilerlerken de amacımız, tamamen ülkemiz kaynakları ile ürettiğimiz "Thermocoat Ekolojik Yalıtım Sıvası" sayesinde hem ülkemiz ekonomisine, hem de tüketicinin bütçesine yıllar boyu katkı sağlamaktadır.

Thermocoat Ekolojik Yalıtım Sıvası Türkiye’de ve dünyada yaşam alanlarınızı tek ürünle  ISI - SU - SES - YANGIN ‘a karşı koruyor.

Formülünün tamamen doğal olması sebebiyle çevreye ve insan sağlığına zarar vermiyor.

Doğayla olan bu uyumu yapının ömrünü uzatıyor, yapıya değer katıyor ve ısıtma-soğutma giderlerini düşürerek bütçeye büyük katkı sağlıyor.

Siz evlerinizde bu konforu ömrünüz boyunca sürerken ustalar da sizi memnun etmenin haklı gururunu yaşıyor. 
 

Bu yüzden en iyiler hep THERMOCOAT’a güveniyor.

 

 

 

Sertifikalar